Sajtóközlemény

AFTER SCHOOL program a Vaskertes Általános Iskolában

             Ebben a tanévben is elindult az AFTER SCHOOL program a Vaskertes Iskolában a Hargita Megye Tanácsa által kiírt ifjúsági programokat támogató, pozitívan elbírált pályázatunknak köszönhetően.

      Az after school program tulajdonképpen egy hosszabbított programú iskolai felügyeletet biztosít intézményünkben, amely nevelő jellegű, tartalmas szabadidő eltöltési lehetőségként a kisiskoláskorú tanulók tanulási képességeinek fejlesztésén túl, a napi tananyag elsajátítását is célozza. Ez a program hiánypótló is, hiszen egy fejlesztő pedagógus munkáját próbálja helyettesíteni, amire nagy szükség lenne iskolánkban. A programot az 5349/2011 –es törvény szabályozza és a Hargita Megyei Tanfelügyelőség jóváhagyásával működik.

            Köszönjük Hargita Megye Tanácsának a program működtetéséhez nyújtott támogatást.

   

   

2016-2024 Vaskertes Általános Iskola. Az oldalt szerkeszti a H A R D I N F O