A Vaskertes Általános Iskola sajtóközleménye

A Vaskertes Általános Iskola konyhai gépekkel és eszközökkel való felszerelése III.

           

             Ebben a tanévben is sikerült tovább bővíteni iskolánk konyhájának felszerelését újabb konyhai gépekkel a Hargita Megye Tanácsa által kiírt ifjúsági programokat támogató, pozitívan elbírált pályázatunknak köszönhetően.

            A saját konyha kitüntetett szerepet kaphat a jövő iskolájában, ugyanis a helyes táplálkozásra nevelés, az egészséges életmódra nevelés fontos eleme. Az iskola saját konyhájának használata, az egészséges táplálkozás megismertetése kihat a közösségek életére is, mert a gyerekek az iskolán kívül is igényelni fogják az iskolában megismert ízeket, ételeket, s feltételezhető, hogy a későbbiekben saját életükben is fogják alkalmazni a jó példát.

            Köszönjük Hargita Megye Tanácsának a konyhai felszerelések vásárlásához nyújtott támogatást.

 

               

                          

2016-2020 Vaskertes Általános Iskola. Az oldalt szerkeszti a H A R D I N F O